Amennyiben több infót szeretnél a filmről, akkor a irány a piros link :
port.huplsfifilms.film_page?i_film_id=75033&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_where=2
Hófehér a bőrük, általában feketét viselnek, a sminkjük erőteljes, legtöbbször meghökkentő. Sokan közülük kedvelik a csipke és bársony holmikat, de akad olyan is, aki inkább latex vagy bőr ruhákban érzi jól magát. A férfiak is gyakorta kisminkelik magukat, és extrém kinézetükkel sokkolják a „hétköznapi” járókelőket az utcán. Ők a dark/goth kultúra mai képviselői. Valóban veszélyt jelenthetnek a társadalomra, vagy csak a kinézetük ijesztő?
Ezt a stílusirányzatot az Angliában élő fiatalok köreiben fedezhettük fel először a 80-as években, mikor sokan otthagyva az iskolát, távolabbi célok nélkül, alkalmi munkákból éltek, és úgy érezték a dark zenék bús dallamai róluk szólnak.
Magyarországon ez a szubkultúra a rendszerváltás idején élte a virágkorát. Amikor csökkent az életszínvonal, és nőtt a munkanélküliség, a fiatalokon is úrrá lett a kilátástalanság és a pesszimizmus. Később ezek a fiatalok alkották a dark mozgalom javát.
Teljes cikk a piros linken :
tundercukorborso.blog.hu20091010gyakorlatos_gyakorlatom
Az Anti Fitness Club-ot 2002 novemberében alapította Molnár Tamás (gitár-ének), Fekete Balázs (dob), és Schmidt Antal (gitár). A zenekarnév választást leginkább az inspirálta, hogy már akkoriban is edzőtermek és sportpályák helyett inkább füstös klubokban, koncerteken és a próbateremben érezték jól magukat. A kezdeti szárnypróbálgatások idején, 2003-ban csatlakozott hozzájuk a basszusgitáros, Varsányi Miklós, és első dalaikat, melyek leginkább a punk-rock stílusba voltak besorolhatók, hamarosan bemutatták a nagyközönségnek.
Weboldaluk :
http://www.antifitnessclub.eu/blog/
Youtube-os klipp a piros linken :
www.youtube.comwatch?v=uoeScs7dH1E&feature=related
Elég régi már a videó, de hátha valaki még nem látta. Én konkrétan majdnem beszartam a röhögéstől. Nagy király a csávó.Remélem találunk még tőle, ehhez hasonlót.
Zuckerberg nem volt mindig ekkora király. A nemrég megjelent életrajzából szemezgetve kirajzolódik egy szexmániás, kisebbségi komplexusokat halmozó, Napóleon szindrómás lúzer képe. Aki egy véletlennek köszönhetően megcsinálta a szerencséjét kétségtelenül. De ettől még ő maradt az osztály pofonfája, a srác a zenetáborból, akinek vad álmait előnytelen külseje gátolta a kiteljesedésben.
Ő lehetett a figyelemért szinte bármit bevállaló partiarc, az ügyeletes bohóc, aki kétségbeesett igyekezettel próbált beilleszkedni a sikeres harvardi diákok közé.
Teljes cikk a piros linken :
varanus.blog.hu20100523facebook_profil_olcson_elado
Valódi pörgés-tombolás: az indusztriális zene
Vessetek meg, szórjatok fejemre átkot és dobáljatok meg önjáró McDonalds-ételmaradékkal, de biz szerintem a zenének elsősorban funkciója van. Szépsége, üzenete meg minden egyébje csak másodsorban.
Most ha olyan őszintén tahóra veszem a dolgokat, amilyen valójába' vagyok, akkor eccerű a helyzet, mint a faék: van pörgős zene, aminek a célja, hogy az ember adrenalinszintjét fellője a bdös picsába és pattogjon tőle, mint a nikkelbolha, meg van nyugis, lazítós, hallgatós zene, pihenni, olvasni, dolgozni való, oszt kész.
Ha a pörgős zenét, a tombolós adrenalinzenét nézzük, a XX. század utolsó húsz-harminc éve lényegében kétféle zenei műfajt produkált erre a célra: a rock, és akkor most ebbe nyugodtan vegyünk bele mindent a Queentől a death metalig, meg a dance, ebbe meg vegyük bele az egész techno-trance-goa-dárenbéz mindenséget.
Teljes cikk a piros linken :
www.valodi.huindust