Valószínűleg a hatalmas súlyokkal végzett guggolások miatt, 10 nagy hát-és csípő műtét kellett elvégezni nála. 2021 óta őssejt kezelésekre jár, ami állítólag csodákat művel vele. „Minden alkalommal, amikor kapok egy kezelést, javulást érzek, mára a fájdalmaim majdnem elmúltak, szóval egyre jobb a helyzet.”
Az argentin sajtó extázisban, míg a francia lapok temetik a válogatottat. Argentína–Franciaország 3–3 (2–0, 2–2, 2–2) – tizenegyesekkel: 4–2
Amióta kiderült, hogy mennyire drága a gáz a túlfogyasztóknak, mindenki fával akar fűteni. A fatüzelés egy komplett rendszer, ami annyit tesz, egy legalább egy-, de inkább kétéves, száraz fát tárol otthon minden család, és ezt teszi a kandallóba, cserépkályhába vagy vegyes tüzelésű kazánba. Eszében sincs azonnal felhasználni, mert a vizes fa nagyon kevés meleget ad, cserébe viszont tönkreteszi a kéményt, a kályhát, a falat, füstje szennyezi a ház körül a levegőt, ellehetetlenítve a szellőztetést. Mégis mi a baj a vizes fával? Azért száraz fával fűtünk évezredek óta, mert annak jó a fűtőértéke. A frissen kivágott, de még a fél éve a törzsétől elválasztott fa is vizes. Ahogy a mi ereinkben vér, addig a fákéban nedvesség kering. A keletkező füst eleinte ugyan kimegy a kéményen, de aztán – főleg az őszi-téli, szélcsendes napokban – megül a ház körül, a völgyben, a település területén. Azaz ahányszor csak kinyitjuk az ablakot, hogy szellőztessünk az egészséges benti levegőért, csak füstszagú, mérgező gázokkal teli valamit kapunk.