Hajdúböszörményben járunk amúgy...
Sziasztok! A képen egy amerikai robotikával foglalkozó cég látható... Üdvözlet Texasból, Toma --------------------------------------------------------------------------------------------- Frissítés 1. : Sziasztok! A KUKA eredetileg német alapítású vállalat. A kuka szó a magyar köznyelvben az 1920-as évek végén tűnt fel, amikor megkezdődött a zárt rendszerű szemétszállítás – addig ugyanis csak felöntötték a szemeteskocsi platójára a szemetet. A ma is használatos pormentes szemétszállítási technikát a Keller und Knappich Augsburg tette ismertté Magyarországon – Mercedes-Benz alvázas K.U.K.A. feliratos felépítményei 1928-ban jelentek meg Budapesten. A mi cégünk is használ KUKA robotot amúgy. 🙂 Egy "kisebbet", 60 millióba került és alig nagyobb, mint R2D2. Szóval, a képen egy német vállalat amerikai gyára látható. Üdv, Dénes -------------------------------------------------------------------------------------------------- Frissítés 2. : Sziasztok! A KUKA már 2016 óta kínai tulajdonban van (95% tulajdonrésszel) Ma már erős túlzás német cégnek hívni... Üdv, Ubul
Tényleg nem volt ismerős így rágugliztunk : Névjegy : Samuel Frederick Smith, röviden Sam Smith Oscar-, Golden Globe-, valamint többszörös Grammy-díjas angol énekes-dalszerző. Ismertségét 2012-ben szerezte meg Disclosure mellett a Latch című dalban, ami az angol slágerlistán a tizenegyedik helyig jutott.
Paul McCarthy 25 méteres análdugót állított Párizs egyik legismertebb terére, amivel ismételten felborzolta a kedélyeket. A provokáció bejött, a jelek szerint azonban túl messzire ment: egy hét sem telt el, és vandálok tették tönkre a felfújható szobrot. Az egész egy ártatlan viccel kezdődött. „Eredetileg úgy gondoltam, hogy a seggdugasz alakja egy Brancusi-szobor formájához hasonlít. Aztán rájöttem, hogy inkább úgy néz ki, mint egy karácsonyfa. Mindenesetre ez egy elvont munka. Az emberek megsértődhetnek azért, mert a szobrot egy dildóval azonosítják, de számomra akkor is csak egy absztrakció marad” – nyilatkozta McCarthy a Le Monde-nak a szobor felállítását követően.
Stumpf-Biró Balázs összeomlás kutató beszél arról, hogy mikorra várható a jelenlegi emberi civilizáció összeomlása. Egy olyan válságsorozat nyitányát éljük napjainkban, ami megváltoztatja majd a világunkat. Közrejátszik a éghajlatváltozás, a gazdasági válságok, a nyersanyag és élelmiszerhiány, ezeket pedig most felgyorsította a háború.