Eközben Miskolcon 😮

FB kommentek :

"Mostanában nagy divat lett "kiteregetni a szennyest"

"Nézzétek már meg kérlek, hogy megszáradtak e az ingek? Mert, ha igen, akkor leugrok érte"

Eközben Miskolcon 😮